est
|
eng
Otsi
Spordihall 15
Spordihall 15
Bootstrap Slider
Webmail
Facebook
SA Paide Spordikeskus pääsmed
Sihtasutus
Kontakt
SA nõukogu
Põhikiri
E-Piim Spordihall
Hinnakiri
Tunniplaan
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev
Jõusaal
Võimla
Hinnakiri
Tunniplaan
Võimla
Väike saal (I k.)
Väike saal (II k.)
Staadionid
Linnastaadion
Kunstmurustaadion
Tunniplaan
Kesklinna staadion
Tennis / Padel
Broneerimine
Hostel
Hinnakiri
Broneerimine
Muud rajatised
Matkarada
Tänavakorvpall
Disc Golf
Võistlused
Juhendid
Tulemused
Pildid
Veel uudiseid
Ajavahemik:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jaanuar
Veebruar
Märts
Aprill
Mai
Juuni
Juuli
August
September
Oktoober
November
Detsember
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
- kuni -
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jaanuar
Veebruar
Märts
Aprill
Mai
Juuni
Juuli
August
September
Oktoober
November
Detsember
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
01.02.2024 Koostöö jätkub!
22.01.2024 Tööpakkumine
16.01.2024 Batuudipäev "Lapsed südames"
16.01.2024 100 suusatundi
04.01.2024 Kultuuririkkuse aasta avasündmus
27.12.2023 E-Piim Spordihalli saun
14.12.2023 Koolivaheaeg
11.12.2023 E-Piim Spordihall SULETUD!
09.12.2023 Liuväli
06.12.2023 Suusatama!
21.11.2023 Orienteerumismäng
20.11.2023 E-Piim Spordihall SULETUD!
07.11.2023 Loosimise tulemused
Kalender
<<
Aprill 2024
>>
E
T
K
N
R
L
P
1
2
SH
Järvamaa koolide 3x3 korvpall
3
4
5
6
SH
Korvpalli rahvaliiga
KMS
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
KMS
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - FC Nõmme United U21
7
SH
Korvpalli rahvaliiga
KMS
Jalgpalli III liiga Ida: Türi Ganvix JK - FC Järva-Jaani
8
9
10
KMS
Jalgpalli Tipneri KV: Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
11
12
13
KMS
Jalgpalli U16 II liiga: Paide Linnameeskond (09) - Tallinna FC Flora Rohelised (09)
14
SH
Tuletõrjespordi treeninglaager
KMS
Jalgpalli III liiga Ida: Türi Ganvix JK - Märjamaa Kompanii
15
16
17
18
19
KMS
Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond (N) - Tallinna FC Flora III (N)
20
SH
Trampoliinitreenerite koolitus
KMS
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
21
SH
Trampoliinitreenerite koolitus
KMS
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - FC Tallinn
KMS
Jalgpalli U17 Eliitliiga III liiga: U-17 Paide Linnameeskond - U-17 Rakvere JK Tarvas
22
SH
Koolitus lasteaia ja algklasside liikumisõpetajatele
23
Jüriöö pooletunni jooks ja kõnd
24
25
KMS
Jalgpalli Tüdrukute U16 Eliitliiga Esiliiga: TU16 Paide Linnameeskond - TU16 Pärnu JK Vaprus
26
27
KMS
Jalgpalli U16 II liiga: Paide Linnameeskond (09) - Tallinna JK Legion (09)
28
SH
Tuletõrjespordi treeninglaager
LS
XIII Türi-Paide rahvatriatlon
KMS
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - Raplamaa JK
KMS
Jalgpalli U17 Eliitliiga III liiga: U-17 Paide Linnameeskond - U-17 Põltsamaa JK Sport ja SK Tääksi ÜM
29
30
Lähiaja sündmused
27.04.24 Jalgpalli U16 II liiga: Paide Linnameeskond (09) - Tallinna JK Legion (09)
28.04.24 Tuletõrjespordi treeninglaager
28.04.24 XIII Türi-Paide rahvatriatlon
28.04.24 Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - Raplamaa JK
28.04.24 Jalgpalli U17 Eliitliiga III liiga: U-17 Paide Linnameeskond - U-17 Põltsamaa JK Sport ja SK Tääksi ÜM