E-Piim Spordihall
Staadionid
Muud rajatised
Bootstrap Slider
  • Kalender



  • Ajavahemik: - kuni -
    Kuupäev Nimetus Viited
    K 01.07.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
    19:00 Paide linnastaadion
    N 02.07.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Keila JK
    18:30 Paide linnastaadion
    L 04.07.20 Jalgpalli U14 II liiga P/L: PLM (07) - Läänemaa JK (07)
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 04.07.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Viljandi Tulevik U21
    12:00 Paide linnastaadion
    L 04.07.20 Jalgpalli U12 IV alagrupp: PLM I (09) - Tartu JK Tammeka Valge (09)
    13:30 Paide linna kunstmurustaadion
    L 04.07.20 Jalgpalli U12 VII alagrupp: PLM II (09) - Anija JK (09)
    13:30 Paide linna kunstmurustaadion
    L 04.07.20 PHPK 9. klasside lõpuaktus
    14:00 E-Piim Spordihall
    P 05.07.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Läänemaa JK
    16:00 Paide linnastaadion
    N 16.07.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Tallinna Kalev U21
    19:30 Paide linnastaadion
    R 17.07.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
    19:30 Paide linnastaadion
    L 25.07.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
    16:00 Paide linnastaadion
    P 26.07.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Võru FC Helios
    19:00 Paide linnastaadion
    T 28.07.20 Jalgpalli karikavõistluste 1/64 finaal: Paide LM - RL. AFC Eyjafjallajökull
    19:00 Paide linnastaadion
    N 30.07.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Nõmme Kalju FC U21
    19:00 Paide linnastaadion
    L 01.08.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Põhja-Sakala
    13:00 Paide linnastaadion
    L 01.08.20 Jalgpalli III/Ida: PLM IV - FC Maardu Aliens
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 06.08.20 Järvamaa rattakrossi seeriavõistlus
    18:00 Paide Tehismaastiku terviserada
    P 09.08.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev
    19:00 Paide linnastaadion
    L 15.08.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Raplamaa JK
    13:00 Paide linnastaadion
    P 16.08.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK
    16:00 Paide linnastaadion
    P 23.08.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Tartu JK Welco
    16:00 Paide linnastaadion
    P 30.08.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Tallinna FC Flora U19
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 30.08.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
    15:00 Paide linnastaadion
    T 01.09.20 Paide Hammerbecki Põhikooli avaaktus
    11:00 E-Piim Spordihall
    P 06.09.20 Matsimäe rattaralli
    12:00 Matsimäe Pühajärv
    L 12.09.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Viimsi JK II
    13:00 Paide linnastaadion
    P 13.09.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Läänemaa JK
    13:00 Paide linnastaadion
    R 18.09.20 Südamelinna jooks
    12:00 Paide Ülejõe staadion
    P 20.09.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - FC Kose
    13:00 Paide linnastaadion
    L 26.09.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev
    16:00 Paide linnastaadion
    P 27.09.20 Paide-Türi rahvajooksu sekretariaat
    09:00 E-Piim Spordihall
    P 27.09.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Tabasalu
    13:00 Paide linnastaadion
    L 03.10.20 Maribel Trophy
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 04.10.20 Maribel Trophy
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 04.10.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
    15:00 Paide linnastaadion
    L 10.10.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Harju JK Laagri
    13:00 Paide linnastaadion
    R 16.10.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Nõmme Kalju FC U21
    19:00 Paide linnastaadion
    L 24.10.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Rakvere JK Tarvas
    13:00 Paide linnastaadion
    L 31.10.20 Harrastusvõimlemise festival
    09:00 E-Piim Spordihall
    L 31.10.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
    13:00 Paide linnastaadion
    L 31.10.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Raasiku FC Joker
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 08.11.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
    13:00 Paide linnastaadion
    P 15.11.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Pärnu JK Poseidon
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 20.11.20 3x3 korvpalli rahvaliiga (EKSL)
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 20.11.20 Järvamaa kergejõustiku seeriavõistlused II etapp
    16:00 E-Piim Spordihall
    L 05.12.20 Paide torn
    11:00 E-Piim Spordihall