E-Piim Spordihall
Staadionid
Muud rajatised
Bootstrap Slider
  • Kalender



  • Ajavahemik: - kuni -
    Kuupäev Nimetus Viited
    T 01.09.20 Paide Hammerbecki Põhikooli avaaktus
    11:00 E-Piim Spordihall
    L 05.09.20 Jalgpalli U16 III liiga: PLM (05) - FC Helios Võru (05)
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 06.09.20 Matsimäe rattaralli. Matsimäe järve jooks.
    12:00 Matsimäe Pühajärv
    Matsimäe rattaralli 2020, Matsimäe järve jooks 2020
    P 06.09.20 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - Türi Ganvix JK
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 12.09.20 Jalgpalli U16 III liiga: PLM (05) - Tallinna FC Flora II (05)
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 12.09.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Viimsi JK II
    13:00 Paide linnastaadion
    L 12.09.20 Jalgpalli U17 Eliitliiga Esiliiga: PLM U17 - FA Tartu Kalev U17
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 13.09.20 Jalgpalli U12 VII alagrupp: PLM II (09) - Paide LM Järva (09)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 13.09.20 Jalgpalli U13 VII alagrupp: PLM (08) - FC Tallinn (08)
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 13.09.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Läänemaa JK
    13:00 Paide linnastaadion
    T 15.09.20 Korvpalli koolitus
    10:00 E-Piim Spordihall
    T 15.09.20 Jalgpalli U12 IV alagrupp: PLM I (09) - Tartu FC Santos (09)
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    K 16.09.20 Jalgpalli väikesed karikavõistlused: PLM III - Harju JK Laagri
    17:30 Paide linnastaadion
    R 18.09.20 Südamelinna jooks
    12:00 Paide Ülejõe staadion
    Tulemused
    R 18.09.20 Jalgpalli U12 VII alagrupp: PLM II (09) - Tartu FC Helios Kollane (09)
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 19.09.20 Teeme koos ajalugu!
    09:00 E-Piim Spordihall
    L 19.09.20 Jalgpalli U12 IV alagrupp: PLM I (09) - Tartu JK Tammeka Sinine (09)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 19.09.20 Jalgpalli U14 II liiga B: PLM (07) - Tallinna JK Augur (07)
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 20.09.20 Võrkpallikohtunike seminar
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 20.09.20 Jalgpalli U17 Eliitliiga Esiliiga: PLM U17 - Tartu JK Tammeka U17
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 20.09.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - FC Kose
    13:00 Paide linnastaadion
    P 20.09.20 Jalgpalli U13 VII alagrupp: PLM (08) - FC Kose (08)
    15:30 Paide linna kunstmurustaadion
    L 26.09.20 Jalgpalli U16 III liiga: PLM (05) - Tallinna FC Ajax (05)
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 26.09.20 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - FA Tartu Kalev
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 26.09.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev
    16:00 Paide linnastaadion
    L 26.09.20 Jalgpalli U17 Eliitliiga Esiliiga: PLM U17 - Tallinna FC Flora U17
    19:30 Paide linna kunstmurustaadion
    P 27.09.20 Jalgpalli U12 IV alagrupp: PLM I (09) - FA Tartu Kalev (09)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 27.09.20 Jalgpalli U12 VII alagrupp: PLM II (09) - Tartu JK Tammeka Must (09)
    12:30 Paide linna kunstmurustaadion
    P 27.09.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Tabasalu
    13:00 Paide linnastaadion
    T 29.09.20 Jalgpalli karikavõistlused: SK Imavere - JK Tallinna Kalev
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    K 30.09.20 Jalgpalli karikavõistlused: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Pocarr
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 01.10.20 Jalgpalli U13 VII alagrupp: PLM (08) - Tallinna FC Flora Rohevalged (08)
    17:15 Paide linna kunstmurustaadion
    L 03.10.20 Maribel Trophy
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 03.10.20 Jalgpalli U17 Eliitliiga Esiliiga: PLM U17 - Tallinna FC Levadia U17
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 03.10.20 Jalgpalli III liiga (Lõuna): SK Imavere - Põlva FC Lootos
    14:30 Paide linna kunstmurustaadion
    L 03.10.20 Jalgpalli U14 II liiga B: PLM (07) - FC Kose (07)
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 04.10.20 Jalgpalli U13 VII alagrupp: PLM (08) - Nõmme Kalju FC III (08)
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 04.10.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
    15:00 Paide linnastaadion
    R 09.10.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Tartu Ülikool II
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 10.10.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Harju JK Laagri
    13:00 Paide linnastaadion
    L 10.10.20 Jalgpalli III liiga (Lõuna): SK Imavere - Valga FC Warrior
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 10.10.20 Jalgpalli U12 IV alagrupp: PLM I (09) - Tartu FC Helios Punane (09)
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 10.10.20 Jalgpalli U17 Eliitliiga Esiliiga: PLM U17 - Tallinna JK Legion U17
    19:30 Paide linna kunstmurustaadion
    P 11.10.20 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - FC Järva-Jaani
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 11.10.20 Jalgpalli U12 VII alagrupp: PLM II (09) - Põlva FC Lootos (09)
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 16.10.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Nõmme Kalju FC U21
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 18.10.20 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - JK Loo
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 24.10.20 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Rakvere JK Tarvas
    13:00 Paide linnastaadion
    P 25.10.20 Jalgpalli III liiga (Ida): FC Järva-Jaani - JK Loo
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 30.10.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Eesti Maaülikool
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 31.10.20 Harrastusvõimlemise festival
    09:00 E-Piim Spordihall
    L 31.10.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
    13:00 Paide linnastaadion
    L 31.10.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Raasiku FC Joker
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 07.11.20 Jalgpalli U17 Eliitliiga Esiliiga: PLM U17 - JK Tabasalu U17
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 08.11.20 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
    13:00 Paide linnastaadion
    P 15.11.20 Jalgpalli II liiga L/L: Paide LM III - Pärnu JK Poseidon
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 20.11.20 3x3 korvpalli rahvaliiga (EKSL)
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 20.11.20 Järvamaa kergejõustiku seeriavõistlused II etapp
    16:00 E-Piim Spordihall
    R 20.11.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Tamsalu Los Toros/TALTECH
    20:15 E-Piim Spordihall
    R 04.12.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Keila Korvpallikool
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 05.12.20 Paide torn
    11:00 E-Piim Spordihall
    P 06.12.20 KK 7 jõulutreening
    11:00 E-Piim Spordihall
    R 11.12.20 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Kadrina Karud
    20:15 E-Piim Spordihall