E-Piim Spordihall
Ujula
Ujumisoskus
Staadionid
Muud rajatised
Kinkekaardid
Bootstrap Slider
  • Kalender



  • Ajavahemik: - kuni -
    Kuupäev Nimetus Viited
    K 01.03.17 Rimi jalgpalli osavusvõistlus
    10:00 E-Piim Spordihall
    Info
    L 04.03.17 Lion`s 25. välkkorvpall
    11:00 E-Piim Spordihall
    L 04.03.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 04.03.17 Võrkpalli Credit24 Meistriliiga: Järvamaa VK - Ezerzeme-DU
    16:00 E-Piim Spordihall
    P 05.03.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Tallinna Kalev U21
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 05.03.17 Võrkpalli Credit24 Meistriliiga: Järvamaa VK - SK Jekabpils Luši
    16:00 E-Piim Spordihall
    T 07.03.17 Võrkpalliturniir
    10:00 E-Piim Spordihall
    N 09.03.17 Võrkpalli Miniliiga 4.-6.kl (EKSL alagrupp)
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 10.03.17 Korvpalli 1. liiga: Paide Viking Window - G4S Noorteliiga II
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 11.03.17 Sõprusmäng jalgpallis: Türi Ganvix JK - FC Järva-Jaani
    11:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 11.03.17 Paide linna Luutari Cup saalisurumises ja armliftingus
    13:00 E-Piim Spordihall
    Info, Tulemused
    L 11.03.17 Sõprusmäng jalgpallis: FC Jõgeva Wolves II - FC Tallinna Wolves
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 12.03.17 Tuletõrjespordi treeninglaager
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 12.03.17 Sõpruskohtumine jalgpallis (Imavere SK)
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 12.03.17 Järvamaa MV korvpallis: Retro -
    16:00 E-Piim Spordihall
    P 12.03.17 Järvamaa MV korvpallis: Aravete -
    17:30 E-Piim Spordihall
    P 12.03.17 Järvamaa MV korvpallis: Türi -
    19:00 E-Piim Spordihall
    K 15.03.17 Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus
    10:00 E-Piim Spordihall
    N 16.03.17 Kesk-Eesti Töömess
    11:00 E-Piim Spordihall
    Info
    R 17.03.17 Korvpalli 1. liiga: Paide Viking Window - BC Tartu
    20:15 E-Piim Spordihall
    P 19.03.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Tartu Tammeka U21
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 19.03.17 Jalgpalli II W/S liiga: SK Imavere - Tõrva JK
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 19.03.17 Järvamaa MV korvpallis: Retro - Väätsa
    17:30 E-Piim Spordihall
    P 19.03.17 Järvamaa MV korvpallis: Plastrex - Türi
    19:00 E-Piim Spordihall
    N 23.03.17 Järvamaa MV korvpallis: Aravete - Türi
    19:00 E-Piim Spordihall
    L 25.03.17 Liikumispäev E-Piim Spordihallis
    11:00 E-Piim Spordihall
    L 25.03.17 Väikesed karikavõistlused jalgpallis: Paide LM III - Rasmus Värki Jalgpallikool
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 25.03.17 Väikesed karikavõistlused jalgpallis: JK Väätsa Vald - Äksi JK
    15:30 Paide linna kunstmurustaadion
    L 25.03.17 Võrkpalli EMV veerandfinaal: Järvamaa VK - Rakvere VK
    16:00 E-Piim Spordihall
    P 26.03.17 Tuletõrjespordi treeninglaager
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 26.03.17 Jalgpalli II W/S liiga: Türi Ganvix JK - Saue JK Laagri
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 30.03.17 Tähelepanu, Start!
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 31.03.17 Tähelepanu, Start!
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 01.04.17 Noorteühendus KOMA jalgpalliturniir
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 01.04.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Tartu FC Helios
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 02.04.17 Jalgpalli II W/S liiga: SK Imavere - Türi Ganvix JK
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 07.04.17 Koogikorv
    12:00 E-Piim Spordihall
    L 08.04.17 Paide Linnameeskonna perepäev
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 08.04.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 08.04.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Tallinna JK Augur
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 09.04.17 Tuletõrjespordi treeninglaager
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 09.04.17 Jalgpalli II W/S liiga: Türi Ganvix JK - Tõrva JK
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 09.04.17 Jalgpalli III.E: JK Väätsa Vald - FC Järva-Jaani
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 15.04.17 Eesti MV batuudihüpetes
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 15.04.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Kohtla-Järve JK Järve
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 16.04.17 Eesti MV batuudihüpetes
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 16.04.17 Jalgpalli III.E: JK Väätsa Vald - Kuusalu JK Rada
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 21.04.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 22.04.17 Paide Torn
    09:00 E-Piim Spordihall
    L 22.04.17 Järvamaa lahtised ujumise seeriavõistlused
    12:00 Paide linna ujula
    Juhend
    P 23.04.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Lasnamäe FC Ajax II
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 23.04.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Raasiku FC Joker II
    17:30 Paide linna kunstmurustaadion
    T 25.04.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    K 26.04.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Nõmme Kalju FC U21
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 30.04.17 Paide - Türi Kevadtriatlon
    11:00 Paide linna ujula
    P 30.04.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Vändra JK Vaprus
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 04.05.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - FCI Tallinn III
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 05.05.17 Järvamaa koolide 1.-3. kl jalgpalli KV
    10:00 Paide Gümnaasiumi staadion
    L 06.05.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - FCI Tallinn
    13:00 Paide linnastaadion
    L 06.05.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - JK Loo
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 11.05.17 Heategevuslik teatejooks 5.-9.kl
    12:00 Paide Gümnaasiumi staadion
    L 20.05.17 Järvamaa ujumise meistrivõistlused
    12:00 Paide linna ujula
    L 20.05.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Koeru JK
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 21.05.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Raasiku FC Joker
    16:00 Paide linnastaadion
    T 23.05.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
    18:00 Paide linnastaadion
    L 27.05.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Tartu FC Helios
    12:00 Paide linnastaadion
    P 28.05.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Keila JK
    13:00 Paide linnastaadion
    L 03.06.17 Paide lahtised MV iluvõimlemises
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 03.06.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
    13:00 Paide linnastaadion
    L 03.06.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Ambla Vallameeskond
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 04.06.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Sillamäe Kalev U21
    16:00 Paide linnastaadion
    R 16.06.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia
    19:30 Paide linnastaadion
    L 17.06.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - JK Väätsa Vald
    15:00 Paide linnastaadion
    R 30.06.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik
    19:30 Paide linnastaadion
    L 01.07.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK
    16:00 Paide linnastaadion
    K 12.07.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Tartu Tammeka U21
    19:00 Paide linnastaadion
    K 19.07.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Nõmme Kalju FC U21
    19:00 Paide linnastaadion
    L 22.07.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Sillamäe Kalev
    19:00 Paide linnastaadion
    L 29.07.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
    19:00 Paide linnastaadion
    E 31.07.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Raasiku FC Joker II
    19:00 Paide linnastaadion
    P 06.08.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK
    19:00 Paide linnastaadion
    R 11.08.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
    19:00 Paide linnastaadion
    P 13.08.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - FCI Tallinn III
    17:00 Paide linnastaadion
    P 20.08.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Vändra JK Vaprus
    19:00 Paide linnastaadion
    E 21.08.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - FCI Tallinn
    18:30 Paide linnastaadion
    R 25.08.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
    18:30 Paide linnastaadion
    L 26.08.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Koeru JK
    12:00 Paide linnastaadion
    P 27.08.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Tallinna JK Augur
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 08.09.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Ambla Vallameeskond
    17:30 Paide linnastaadion
    L 09.09.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Lasnamäe FC Ajax II
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 10.09.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Tallinna Kalev U21
    13:00 Paide linnastaadion
    K 13.09.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - Kuusalu JK Rada
    17:45 Paide linnastaadion
    N 14.09.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - JK Sillamäe Kalev U21
    17:45 Paide linnastaadion
    L 16.09.17 Järva 9. Suvemängud
    11:00 Paide linnastaadion
    L 16.09.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
    13:00 Paide linnastaadion
    T 19.09.17 Järvamaa koolide 10.-12.kl jalgpalli KV P (EKSL alagrupp)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 21.09.17 Järvamaa koolide 6.-9.kl jalgpalli KV P (EKSL alagrupp)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 23.09.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik
    13:00 Paide linnastaadion
    L 23.09.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - JK Loo
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 24.09.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Raasiku FC Joker
    13:00 Paide linnastaadion
    L 30.09.17 Jalgpalli III.E liiga: Paide LM III - FC Järva-Jaani
    15:00 Paide linnastaadion
    P 01.10.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Kohtla-Järve JK Järve
    13:00 Paide linnastaadion
    P 08.10.17 Jalgpalli III.E liiga: JK Väätsa Vald - Paide LM III
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 14.10.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Levadia
    16:00 Paide linnastaadion
    P 22.10.17 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Keila JK
    13:00 Paide linnastaadion
    L 04.11.17 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus
    13:00 Paide linnastaadion
    T 07.11.17 Järvamaa koolide 4.-5. kl rahvastepalli KV P,T (EKSL alagrupp)
    10:00 E-Piim Spordihall
    T 05.12.17 Järvamaa koolide 6.-9.kl võrkpalli KV kooliliiga P,T (EKSL alagrupp)
    10:00 E-Piim Spordihall