Tule liikuma!
E-Piim Spordihall
E-Piim Spordihallis
E-Piim Spordihallis
Staadionid
Muud rajatised
Bootstrap Slider
  • Kalender



  • Ajavahemik: - kuni -
    Kuupäev Nimetus Viited
    L 02.03.19 Eesti Kurtide Spordiliidu MV võrkpallis
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 02.03.19 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: PLM U17 - Raplamaa JK
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 03.03.19 Tuletõrjespordi treeninglaager
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 08.03.19 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Rapla KK/Kohila
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 09.03.19 KK 7 treenerite koolitus
    10:00 Paide linna võimla
    L 09.03.19 Võrkpalli KV Tüdrukud U16
    11:00 E-Piim Spordihall
    P 10.03.19 Võrkpalli KV Tüdrukud U16
    10:00 Paide linna võimla
    P 10.03.19 Paide Linnameeskonna perepäev
    12:00 E-Piim Spordihall
    T 12.03.19 Võrkpalli Miniliiga 4.-6.kl (EKSL alagrupp)
    10:00 E-Piim Spordihall
    T 12.03.19 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: PLM U17 - Eesti U15 koondis
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 14.03.19 Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 16.03.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - FC Nõmme United
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 16.03.19 Jalgpalli treeningmäng: Märjamaa Kompanii - PLM IV
    16:30 Paide linna kunstmurustaadion
    P 17.03.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 17.03.19 Jalgpalli sõprusmäng: Türi Ganvix - Kose FC
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 17.03.19 Jalgpalli treeningmäng: FC Türi - FC Teleios
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 23.03.19 Jalgpalli II.W/S liiga: Paide LM III - Läänemaa JK
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 24.03.19 Tuletõrjespordi treeninglaager
    10:00 E-Piim Spordihall
    N 28.03.19 Jalgpalli väikesed karikavõistlused: FC Järva-Jaani - Tallinna FC Ararat
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 29.03.19 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid
    20:15 E-Piim Spordihall
    L 30.03.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 31.03.19 Jalgpalli II.W/S liiga: Paide LM III - Tallinna FC Flora U19
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 31.03.19 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: PLM U17 - Nõmme Kalju FC U17
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    T 02.04.19 Tähelepanu, Start!
    10:00 E-Piim Spordihall
    N 04.04.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Vändra JK Vaprus
    18:30 Paide linna kunstmurustaadion
    R 05.04.19 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - Põhja-Tallinna JK Volta III
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 06.04.19 Paide torn
    11:15 E-Piim Spordihall
    L 06.04.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 07.04.19 Jalgpalli U15 II liiga: PLM (05) - Viimsi MRJK (05)
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 13.04.19 Tantsupeo võimlemisrühmade eelproov
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 13.04.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Nõmme Kalju FC U21
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 13.04.19 Jalgpalli III liiga (Ida): Türi Ganvix JK - Koeru JK
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 14.04.19 Ott Kiivikase koolitus "Tervislik eluviis"
    12:00 E-Piim Spordihall
    P 14.04.19 Jalgpalli II.W/S liiga: Paide LM III - Tallinna JK Piraaja
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 14.04.19 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: PLM U17 - Läänemaa/Hiiumaa
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 19.04.19 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - Anija JK
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 20.04.19 Boccia võistkondlikud sisemeistrivõistlused
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 21.04.19 Tuletõrjespordi treeninglaager
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 21.04.19 Jalgpalli U15 II liiga: PLM (05) - JK Vasalemma (05)
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 21.04.19 Jõusaali koolitus
    12:00 E-Piim Spordihall
    P 21.04.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    T 23.04.19 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: PLM U17 - Tartu JK Tammeka U17
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    K 24.04.19 Jalgpalli karikavõistluste 1/4 finaal: Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 25.04.19 E-Piim Spordihall broneeritud
    12:00 E-Piim Spordihall
    L 27.04.19 Jalgpalli III liiga (Ida): Türi Ganvix JK - SK Kadrina
    14:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 27.04.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Põhja-Tallinna JK Volta
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 28.04.19 Matk terviserajal
    12:00 Paide linna matkarada
    P 28.04.19 Jalgpalli II.W/S liiga: Paide LM III - Pärnu JK Poseidon
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 04.05.19 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - Türi Ganvix JK
    11:30 Paide linna kunstmurustaadion
    L 04.05.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Maardu Linnameeskond
    16:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 05.05.19 Türi-Paide kevadtriatlon
    11:00 Paide linnastaadion
    P 05.05.19 Jalgpalli U15 II liiga: PLM (05) - Nõmme Kalju FC II (05)
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 09.05.19 Heategevuslik teatejooks
    12:00 Kesklinna staadion
    L 11.05.19 Jalgpalli II.W/S liiga: Paide LM III - FC Kose
    13:00 Paide linnastaadion
    L 11.05.19 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - FC Järva-Jaani
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 12.05.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Pärnu Jalgpalliklubi
    13:00 Paide linnastaadion
    P 12.05.19 Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond - JK Narva Trans (N)
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    N 16.05.19 Järvamaa koolide 1.-3. kl jalgpalli KV
    10:00 Kesklinna staadion
    L 18.05.19 Eestimaa Spordiliit Jõud MV maadluses
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 18.05.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
    19:00 Paide linnastaadion
    P 19.05.19 Jalgpalli U15 II liiga: PLM (05) - JK Tallinna Kalev Sinine (05)
    12:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 25.05.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK
    13:00 Paide linnastaadion
    P 26.05.19 Maribel Trophy
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 26.05.19 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - FC Tallinn
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 26.05.19 Jalgpalli II.W/S liiga: Paide LM III - FC Kuressaare II
    15:00 Paide linnastaadion
    P 26.05.19 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: PLM U17 - FC Flora U17
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 26.05.19 Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond - Põlva FC Lootos II (N)
    19:30 Paide linna kunstmurustaadion
    T 28.05.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
    19:30 Paide linnastaadion
    P 02.06.19 Jalgpalli U15 II liiga: PLM (05) - Tallinna FC Flora I (05)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 02.06.19 Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond - Kohtla-Järve JK Järve (N)
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    E 03.06.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Võru FC Helios
    19:00 Paide linnastaadion
    P 09.06.19 Paide Triatlon
    10:00 Paide tehisjärve ääres
    P 09.06.19 Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond - Pärnu JK Vaprus (N)
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 09.06.19 Jalgpalli II.W/S liiga: Paide LM III - Põhja-Sakala
    15:00 Paide linnastaadion
    T 11.06.19 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: PLM U17 - Viljandi JK Tulevik U17
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 14.06.19 Balti matš korvpallis U14
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 14.06.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik
    19:30 Paide linnastaadion
    L 15.06.19 Balti matš korvpallis U14
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 16.06.19 Balti matš korvpallis U14
    10:00 E-Piim Spordihall
    K 19.06.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
    19:00 Paide linnastaadion
    N 27.06.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Tabasalu JK
    19:00 Paide linnastaadion
    E 01.07.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Keila JK
    18:30 Paide linnastaadion
    R 05.07.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
    19:00 Paide linnastaadion
    L 20.07.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - FC Nõmme United
    19:00 Paide linnastaadion
    R 26.07.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
    19:30 Paide linnastaadion
    N 01.08.19 Järvamaa rattakrossi seeriavõistlus
    18:00 Paide linna matkarada
    N 01.08.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK
    19:00 Paide linnastaadion
    L 03.08.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
    16:00 Paide linnastaadion
    P 04.08.19 Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond - FC Kuressaare (N)
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 04.08.19 Jalgpalli U15 II liiga: PLM (05) - Tartu FC Ararat (05)
    15:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 04.08.19 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: PLM U17 - Tartu FC Helios U17
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    E 05.08.19 EKKL XII rahvusvaheline suvekursus
    10:00 E-Piim Spordihall
    T 06.08.19 EKKL XII rahvusvaheline suvekursus
    10:00 E-Piim Spordihall
    K 07.08.19 EKKL XII rahvusvaheline suvekursus
    10:00 E-Piim Spordihall
    N 08.08.19 EKKL XII rahvusvaheline suvekursus
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 09.08.19 EKKL XII rahvusvaheline suvekursus
    10:00 E-Piim Spordihall
    P 11.08.19 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - Tallinna JK Augur
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 17.08.19 Jalgpalli II.W/S liiga: Paide LM III - Raasiku FC Joker
    13:00 Paide linnastaadion
    L 24.08.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Põhja-Tallinna JK Volta
    13:00 Paide linnastaadion
    P 25.08.19 Jalgpalli U15 II liiga: PLM (05) - JK Tallinna Kalev Jüri (05)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 25.08.19 Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond - Kohtla-Järve JK Järve (N)
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 25.08.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Maardu Linnameeskond
    15:00 Paide linnastaadion
    P 25.08.19 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - FC Maardu Aliens
    17:30 Paide linna kunstmurustaadion
    L 31.08.19 Jalgpalli II.W/S liiga: Paide LM III - Viljandi JK Tulevik II
    13:00 Paide linnastaadion
    P 01.09.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
    15:00 Paide linnastaadion
    E 02.09.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Vändra JK Vaprus
    18:30 Paide linnastaadion
    P 08.09.19 Matsimäe rattaralli
    12:00 Matsimäe Pühajärv
    P 08.09.19 Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond - Pärnu JK Vaprus (N)
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 14.09.19 Jalgpalli II.W/S liiga: Paide LM III - Viimsi JK II
    13:00 Paide linnastaadion
    L 14.09.19 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - FC Sillamäe
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 15.09.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Võru FC Helios
    13:00 Paide linnastaadion
    R 20.09.19 Südamelinna jooks
    12:00 Paide Ülejõe staadion
    L 21.09.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Viljandi JK Tulevik
    13:00 Paide linnastaadion
    P 22.09.19 Jalgpalli U15 II liiga: PLM (05) - Tallinna FC Levadia (05)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 22.09.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Tabasalu JK
    13:00 Paide linnastaadion
    P 22.09.19 Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond - FC Kuressaare (N)
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    R 27.09.19 Järvamaa koolide 10.-12.kl jalgpalli KV P (EKSL alagrupp)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 28.09.19 Jalgpalli II.W/S liiga: Paide LM III - JK Tallinna Kalev III
    13:00 Paide linnastaadion
    L 28.09.19 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: PLM U17 - Keila JK U17
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 29.09.19 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - Koeru JK
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    T 01.10.19 Järvamaa koolide 6.-9.kl jalgpalli KV P (EKSL alagrupp)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 05.10.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Pärnu Jalgpalliklubi
    13:00 Paide linnastaadion
    P 06.10.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
    13:00 Paide linnastaadion
    P 06.10.19 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - SK Kadrina
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    T 08.10.19 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: PLM U17 - Võru FC Helios U17
    17:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 13.10.19 Jalgpalli U15 II liiga: PLM (05) - Tartu FC Helios (05)
    10:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 13.10.19 Jalgpalli III liiga (Ida): PLM IV - JK Loo
    13:00 Paide linna kunstmurustaadion
    P 13.10.19 Jalgpalli II.W/S liiga: Paide LM III - Pärnu JK Vaprus II
    15:00 Paide linnastaadion
    T 15.10.19 Järvamaa koolide 4.-5. kl rahvastepalli KV P,T (EKSL alagrupp)
    10:00 E-Piim Spordihall
    R 18.10.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Nõmme Kalju FC U21
    19:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 19.10.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev
    13:00 Paide linnastaadion
    L 26.10.19 Jalgpalli II.W/S liiga: Paide LM III - Raplamaa JK
    12:00 Paide linnastaadion
    L 26.10.19 Jalgpalli U17 Eliitliiga II liiga: PLM U17 - FC Elva U17
    18:00 Paide linna kunstmurustaadion
    L 09.11.19 Jalgpalli Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
    13:00 Paide linnastaadion
    P 10.11.19 Jalgpalli Esiliiga B: Paide Linnameeskond U21 - Keila JK
    13:00 Paide linnastaadion
    L 30.11.19 PG vilistlaste kokkutulek
    18:00 E-Piim Spordihall
    N 05.12.19 Järvamaa koolide 6.-9. kl võrkpalli KV P/T (EKSL)
    10:00 E-Piim Spordihall
    L 07.12.19 Nostalgiaturniir võrkpallis
    10:00 E-Piim Spordihall