est
|
eng
Otsi
Spordihall 15
Spordihall 15
Bootstrap Slider
Webmail
Facebook
SA Paide Spordikeskus pääsmed
Sihtasutus
Kontakt
SA nõukogu
Põhikiri
E-Piim Spordihall
Hinnakiri
Tunniplaan
Esmaspäev
Teisipäev
Kolmapäev
Neljapäev
Reede
Laupäev
Pühapäev
Jõusaal
Võimla
Hinnakiri
Tunniplaan
Võimla
Väike saal (I k.)
Väike saal (II k.)
Staadionid
Linnastaadion
Kunstmurustaadion
Tunniplaan
Kesklinna staadion
Tennis / Padel
Broneerimine
Hostel
Hinnakiri
Broneerimine
Muud rajatised
Matkarada
Tänavakorvpall
Disc Golf
Võistlused
Juhendid
Tulemused
Pildid
Kalender
Ajavahemik:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jaanuar
Veebruar
Märts
Aprill
Mai
Juuni
Juuli
August
September
Oktoober
November
Detsember
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
- kuni -
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Jaanuar
Veebruar
Märts
Aprill
Mai
Juuni
Juuli
August
September
Oktoober
November
Detsember
2000
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Kuupäev
Nimetus
Viited
R
01.03.24
Liikumisõpetuse koolitus
13:30 E-Piim Spordihall
L
02.03.24
PLM talenditreening
11:00 E-Piim Spordihall
P
03.03.24
Tuletõrjespordi treeninglaager
11:00 E-Piim Spordihall
N
07.03.24
Järvamaa koolide 6.-9.kl korvpalli KV P
10:00 E-Piim Spordihall
R
08.03.24
Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Rock Tartu Terminal
19:00 E-Piim Spordihall
L
09.03.24
Noolemängu Eesti võistkondlikud meistrivõistlused
11:00 E-Piim Spordihall
L
09.03.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - JK Tallinna Kalev U21
17:00 Paide linna kunstmurustaadion
P
10.03.24
Noolemängu Eesti võistkondlikud meistrivõistlused
11:00 E-Piim Spordihall
P
10.03.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - FC Nõmme United
12:30 Paide linna kunstmurustaadion
R
15.03.24
Akzo Nobel Cup võrkpallis
10:00 E-Piim Spordihall
L
16.03.24
Akzo Nobel Cup võrkpallis
10:00 E-Piim Spordihall
L
16.03.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
14:30 Paide linna kunstmurustaadion
P
17.03.24
Tuletõrjespordi treeninglaager
11:00 E-Piim Spordihall
R
22.03.24
Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus
09:30 E-Piim Spordihall
L
23.03.24
Eesti Kurtide Spordiliidu MV võrkpallis
10:00 E-Piim Spordihall
L
23.03.24
Jalgpalli sõpruskohtumine: Paide Linnameeskond - SJK Seinajoki
12:30 Paide linna kunstmurustaadion
K
27.03.24
Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Tere Kadrina Karud (veerandfinaal)
19:30 E-Piim Spordihall
L
30.03.24
Boccia MV
10:00 E-Piim Spordihall
L
30.03.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Tartu JK Welco
17:00 Paide linna kunstmurustaadion
P
31.03.24
Tuletõrjespordi treeninglaager
11:00 E-Piim Spordihall
T
02.04.24
Järvamaa koolide 3x3 korvpall
10:00 E-Piim Spordihall
L
06.04.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
14:30 Paide linna kunstmurustaadion
L
06.04.24
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - FC Nõmme United U21
18:00 Paide linna kunstmurustaadion
K
10.04.24
Jalgpalli Tipneri KV: Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
19:00 Paide linna kunstmurustaadion
P
14.04.24
Tuletõrjespordi treeninglaager
11:00 E-Piim Spordihall
R
19.04.24
Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond (N) - Tallinna FC Flora III (N)
19:00 Paide linna kunstmurustaadion
L
20.04.24
Trampoliinitreenerite koolitus
10:00 E-Piim Spordihall
L
20.04.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
14:30 Paide linna kunstmurustaadion
P
21.04.24
Trampoliinitreenerite koolitus
10:00 E-Piim Spordihall
P
21.04.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - FC Tallinn
12:30 Paide linna kunstmurustaadion
P
28.04.24
Tuletõrjespordi treeninglaager
11:00 E-Piim Spordihall
P
28.04.24
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - Raplamaa JK
15:00 Paide linna kunstmurustaadion
R
03.05.24
Järvamaa koolide 1.-3.kl jalgpalli KV P
10:00 Kesklinna staadion
R
03.05.24
Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond (N) - Tartu JK Tammeka II (N)
19:00 Paide linna kunstmurustaadion
L
04.05.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Harju JK Laagri
12:30 Paide linna kunstmurustaadion
P
05.05.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev
17:00 Paide linnastaadion
R
10.05.24
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - Tallinna FC Flora U19
19:00 Paide linna kunstmurustaadion
L
11.05.24
Paide Torn
10:00 E-Piim Spordihall
L
11.05.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - JK Tabasalu
12:30 Paide linnastaadion
P
19.05.24
Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond (N) - Viimsi JK II (N)
13:00 Paide linna kunstmurustaadion
K
22.05.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
19:00 Paide linnastaadion
R
24.05.24
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - Keila JK
19:00 Paide linnastaadion
K
29.05.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
19:00 Paide linnastaadion
N
30.05.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK
18:00 Paide linnastaadion
P
02.06.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Tallinna FC Flora U21
12:30 Paide linnastaadion
L
08.06.24
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - Pärnu JK Vaprus U21
13:00 Paide linnastaadion
T
18.06.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus
18:00 Paide linnastaadion
L
29.06.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - FC Elva
12:30 Paide linnastaadion
N
04.07.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
19:00 Paide linnastaadion
L
13.07.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Tallinna FCI Levadia U21
15:00 Paide linnastaadion
P
21.07.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Tallinna Kalev
19:00 Paide linnastaadion
L
27.07.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Tartu JK Welco
15:00 Paide linnastaadion
L
03.08.24
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - Tallinna FC Zapoos
13:00 Paide linnastaadion
L
03.08.24
Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond (N) - Tallinna FC Levadia II (N)
14:00 Paide linna kunstmurustaadion
R
09.08.24
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - Vändra JK Vaprus
19:00 Paide linnastaadion
L
10.08.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - JK Narva Trans
17:00 Paide linnastaadion
L
17.08.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Tallinna FC Flora U21
15:00 Paide linnastaadion
P
18.08.24
Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond (N) - Jõhvi FC Phoenix ja JK Narva Trans ÜN
13:00 Paide linna kunstmurustaadion
P
18.08.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - Pärnu JK Vaprus
17:00 Paide linnastaadion
R
23.08.24
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - Harju JK Laagri U21
19:00 Paide linnastaadion
P
25.08.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK
12:30 Paide linnastaadion
P
01.09.24
Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond (N) - FC Jõgeva Wolves (N)
13:00 Paide linna kunstmurustaadion
P
01.09.24
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - JK Tabasalu U21
15:00 Paide linnastaadion
L
07.09.24
PG vilistlaste kokkutulek
11:00 E-Piim Spordihall
L
14.09.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Harju JK Laagri
12:30 Paide linnastaadion
P
15.09.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - FC Nõmme United
14:30 Paide linnastaadion
N
19.09.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - FC Elva
17:30 Paide linnastaadion
L
21.09.24
42. Viking Window Paide-Türi rahvajooks
00:00 Võistluskeskus
L
21.09.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - FC Kuressaare
12:30 Paide linnastaadion
P
22.09.24
42. Viking Window Paide-Türi rahvajooks
09:00 Võistluskeskus
R
27.09.24
Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond (N) - Viimsi JK II (N)
19:00 Paide linna kunstmurustaadion
P
29.09.24
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - Tabasalu Ulasabat C.F.
15:00 Paide linnastaadion
R
04.10.24
Järvamaa koolide 7.-9.kl jalgpalli KV P
10:00 Paide linna kunstmurustaadion
P
06.10.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC
14:30 Paide linnastaadion
E
07.10.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Tallinna FCI Levadia U21
19:00 Paide linna kunstmurustaadion
R
11.10.24
Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond (N) - Tartu JK Tammeka II (N)
19:00 Paide linna kunstmurustaadion
L
12.10.24
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - Saku Sporting
13:00 Paide linna kunstmurustaadion
P
20.10.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
14:30 Paide linnastaadion
N
24.10.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - JK Tallinna Kalev U21
18:00 Paide linna kunstmurustaadion
L
26.10.24
Jalgpalli Naiste Teine liiga: Paide Linnanaiskond (N) - Tallinna FC Flora III (N)
14:30 Paide linna kunstmurustaadion
P
27.10.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tartu JK Tammeka
12:30 Paide linnastaadion
P
27.10.24
Jalgpalli II liiga WS: Paide Linnameeskond III - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM
17:00 Paide linna kunstmurustaadion
L
02.11.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - JK Tabasalu
17:00 Paide linna kunstmurustaadion
L
09.11.24
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FCI Levadia
12:30 Paide linnastaadion
P
10.11.24
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - FC Tallinn
12:00 Paide linna kunstmurustaadion
N
14.11.24
Järvamaa koolide 1.-3.kl rahvastepalli KV
10:00 E-Piim Spordihall
T
17.12.24
Järvamaa koolide 10.-12.kl võrkpalli KV
10:00 E-Piim Spordihall
Kalender
<<
Märts 2024
>>
E
T
K
N
R
L
P
1
SH
Liikumisõpetuse koolitus
2
SH
PLM talenditreening
3
SH
Tuletõrjespordi treeninglaager
4
5
6
7
SH
Järvamaa koolide 6.-9.kl korvpalli KV P
8
SH
Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Rock Tartu Terminal
9
SH
Noolemängu Eesti võistkondlikud meistrivõistlused
KMS
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - JK Tallinna Kalev U21
10
SH
Noolemängu Eesti võistkondlikud meistrivõistlused
KMS
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - FC Nõmme United
11
12
13
14
15
SH
Akzo Nobel Cup võrkpallis
16
SH
Akzo Nobel Cup võrkpallis
KMS
A. Le Coq Premium liiga: Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora
17
SH
Tuletõrjespordi treeninglaager
18
19
20
21
22
SH
Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus
23
SH
Eesti Kurtide Spordiliidu MV võrkpallis
KMS
Jalgpalli sõpruskohtumine: Paide Linnameeskond - SJK Seinajoki
24
25
26
27
SH
Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Tere Kadrina Karud (veerandfinaal)
28
29
30
SH
Boccia MV
KMS
Jalgpalli Esiliiga: Paide Linnameeskond U21 - Tartu JK Welco
31
SH
Tuletõrjespordi treeninglaager
Lähiaja sündmused
22.03.24 Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus
23.03.24 Eesti Kurtide Spordiliidu MV võrkpallis
23.03.24 Jalgpalli sõpruskohtumine: Paide Linnameeskond - SJK Seinajoki
27.03.24 Korvpalli Saku 1. liiga: Paide Viking Window - Tere Kadrina Karud (veerandfinaal)
30.03.24 Boccia MV