Tule liikuma!
6. oktoober 2019
E-Piim Spordihall
E-Piim Spordihallis
E-Piim Spordihallis
Staadionid
Muud rajatised
Bootstrap Slider
  • 35. Eesti omavalitsuste talimängud



  • Meeste korvpalli eelturniir

     

    Laupäev, 19. jaanuar 2019

     

    võistkond koht 2018
    Jõgeva vald 10.
    Paide linn 17.-22
    Saue vald 28.-32
    Lääne-Harju vald -

     

     

    E alagrupp

    Jrk. võistkond 1. 2. 3. 4. Punkte   Koht
    nr. + / -
    1. Jõgeva vald       2  2 2 6 168 : 76  1.
     58 :  36  54 :  21 56 : 19
    2. Paide linn  1       2  2 5 127 : 121  2.
     36 :  58  44 : 32  47  :  31
    3. Saue vald  1  1       1 3 91 : 139  4.
     21 : 54   32 :  44  38 :  41
    4. Lääne-Harju vald 1  1  2      4 91 : 141  3.
    19 : 56  31 :  47  41 :  38

     

    1. JÕGEVA VALD                            
      Ako Tõnissoo, Andre Kukke, Lauri Kask, Kait Koppel, Danno Nool, Ergo Paas, Jaanus Annok, Märt Tralla
                                     
    2. PAIDE LINN                            
      Viljar Kams, Janno Viilup, Gerhard Markus Trumm, Rauno Nurklik, Kristjan Sardis, Marten Pahk, Hanno Talts, Kristo Kams
                                     
    3. LÄÄNE-HARJU VALD                            
      Kris Mäekivi, Andreas Alapert, Kaur Kadak, Madis Luuken, Erki Ruben, Gunnar Koitmaa, Madis Kask, Siim Anton
                                     
    4. SAUE VALD                            
      Timo Hallist, Mart Riga, Silver Rätsep, Jaanis Veinberg, Timo Kark, Hanno Heinpalu, Kalmar Liiv 

                   

    Ajakava

    10:00

    Jõgeva vald - Lääne-Harju vald

    10:45

    Paide linn - Saue vald

    11:30

    Jõgeva vald - Saue vald

    12:15

    Paide linn - Lääne-Harju vald

    13:00

    Saue vald - Lääne-Harju vald

    13:45

    Jõgeva vald - Paide linn

     

    Igast alagrupist pääseb 2.-3. märtsil 2019 Rakveres toimuvale finaalturniirile 2 võistkonda.

    http://www.joud.ee/uudised?id=817 

     

    Eelturniiril mängitakse Eesti Vabariigis kehtivate  FIBA reeglite järgi.

     

    Erandina:

    1. Mängitakse 2 x 10 min puhast aega.
    2. Igal poolajal üks time out.
    3. Mängu poolaegade vahe on 3 min.
    4. Lisaaeg 3 minutit.
    5. Mängijal on lubatud teha 4 isiklikku viga.
    6. Mängust eemaldatud mängija jätab järgnevad 2 mängu vahele.

    0.jpg
    03.jpg
    1
    2
    3
    3a.jpg
    5
    6
    Paide.jpg
    sport sydames.jpg