I Paide Viking Window    (Mirko Oja, Rauno Nurklik, Siim Kams, Martin Kivimäe, Gerhard-Markus Trumm, Samuel Rõigas)

II Järvamaa VK    (Peeter Mäeker, Villu Vahter, Virko Vantsi, Keiro Vantsi, Ilmar Mõttus, Martti Rosenblatt, Alo Lengert, Helar Jalg, Martin Ruul, Martin Lukka, Linas Petravicius)

III Paide Linnameeskond    (Magnar Vainumäe, Alex Sander Sepp, Joosep Juha, Sten-Marten Vahi, Kert Kütt)

VIP-ide noolemängus näitasid oma täpsust Jaanus Murakas, Peeter Saldre, Siret Pihelgas ja Arto Saar. Noolemänge aitasid läbi viia ja näitasid ka oma viskeoskust ala asjatundjad Nikolai Harin, Meelis Aule, Andres Ibrus ja Arvi Ott.

Täname abi eest ürituse korraldamisel Ervin Runnelit ja Veiko Tihemetsa, Türi Tantsustuudiot, kõiki kohtunikke, helitehnikuid ja abilisi, kes kiirelt pallimänguplatsid uueks alaks valmis panid.

* * * * * * * * * * *

Pühapäeval 19.02 algusega kell 17.30 Paide E-Piim Spordihallis

Osavõtjad: Paide Linnameeskond, Järvamaa Võrkpalliklubi, Paide Viking Window

17.30-17.35 Avamine

17.40-18.05 Võrkpall

Turniir, mängud on ühe geimilised, kuni 15 punktini. Mäng võib lõppeda ka seisuga 15:14. Võit annab 2 punkti, kaotus 1 punkti. Võrdsete punktide korral määrab paremusjärjestuse geimipunktide suhe.

1. korvpall (5) – jalgpall (5)
    2. võrkpall (3) – jalgpall (5)
    3. võrkpall (3) – korvpall (5)

18.05-18.15 Peatreenerite noolemäng

Vjatšeslav Zahovaiko, Janno Viilup, Laimons Raudsepp

18.15-18.40 Jalgpall Turniir, mängu aeg 6 minutit (jooksev). Viigi korral jätkub mäng esimese väravani nn. äkksurm. Võit annab 3 punkti, kaotus 0 punkti. Võrdsete punktide korral määrab paremusjärjestuse väravate suhe.

1. korvpall (5) – võrkpall (5)
    2. jalgpall (3) – korvpall (5)
    3. jalgpall (3) – võrkpall (5)

18.40-18.55 VIP noolemäng

19.00-19.20 Korvpall

Turniir, puhas mänguaeg 5 minutit. Viigi korral jätkub mäng esimese tabava korvini või tabava vabaviskeni. Võistkonna vigadelimiiti ei ole, kuid viskel tehtud vea puhul visatakse vabaviskeid. Võit annab 2 punkti, kaotus 1 punkti ja võrdsete punktide korral määrab paremusjärjestuse korvide suhe.

1. võrkpall (5) – jalgpall (5)
    2. korvpall (3) – võrkpall (5)
    3. korvpall (3) – jalgpall (5)

Reeglid: võrkpallis on Järvamaa Võrkpalliklubi väljakul kolme mängijaga, korvpallis on Viking Window väljakul kolme mängijaga, jalgpallis on Paide Linnameeskond väljakul kolme mängijaga, vastased aga viie mängijaga.

Üldarvestus: alavõit annab 5 punkti, teine koht 3 punkti ja kolmas koht 2 punkti.

Üldvõitjat autasustatakse suure karikaga ja kõiki alavõitjaid väikese karikaga.

NB! Ajakava võib muuta, sõltuvalt sellest kui pikaks kujuneb võrkpalli Credit24 Meistriliiga mäng Järvamaa Võrkpalliklubi ja Elga Master Idea SM Dubysa vahel.